קולות הטפטוף של הברז משגעים אותך?

הרעש התמידי של הנזילה בניאגרה מחרפן אותך?

נעים לך להישאר בחושך?

האם לעד המדף יישאר סגור באריזתו המקורית?

עד מתי המקדחה תייחל למגע ידיך המלטף?

נמאס לך מהתלות באחרים? לא רוצה לחכות לעד שמישהו יעשה בשבילך את העבודה

ואז יגבה ממך מאות ואלפי ש"ח על משהו שיכולת לעשות בקלות בעצמך?

זה הזמן לצאת מעבדות לחירות ולהיות האדון של עצמך!

בלי טובות של אף אחד!

לתקן ולהתקין כמעט הכל בבית, בעצמך, כאן ועכשיו!

זה קל, מהיר, פשוט וכיפי!

 
   
   

אני מזמין אותך

להגיע לסדנא שתלמד אותך איך לתקן ולהתקין כמעט הכל בבית, בעצמך!

 

סדנא מעשית- סדנא המיועדת לעד 10 משתתפים, הכוללת התנסות פעילה של המשתתפים, תוך שימת דגש רב על לימוד התכל'ס של התיקונים ותחזוקת הבית. כל הידע וכל הטריקים שצריך לדעת על מנת לתקן כמעט הכל בבית. הסדנא מורכבת ממספר מפגשים שבועיים של 3 שעות כל מפגש, כאשר בכל מפגש נלמד נושא מסוים (פירוט נושאים בהמשך). בסוף הסדנא מגיעים הביתה ומתחילים לתקן! בעצמך! בלי טובות של אף אחד!

סדנא כחוג בית- הסדנא מיועדת לקבוצה אורגנית המגיעה כמיקשה אחת ומתארגנת ביוזמתה. הסדנא נערכת במיקום שנבחר ע"י הקבוצה, באוירה אינטימית וכיפית של (כמעט) אחד על אחד. אפשר כסדנא של מפגש אחד, או כסדנא של מספר מפגשים, כאשר משך כל מפגש 2.5-3 שעות. אחלה מתנה למסיבת רווקים/ות או גרושים/ות- לא נספר לאף אחד שהגברים באו ללמוד...

סדנא כיום גיבוש וכיף- סבבים רצופים של הדרכות בנושאים נבחרים (ניתן להתאים לבקשת הארגון), במשך כל יום הכיף, לכל כמות של משתתפים. תוך כדי שהחבר'ה מבלים ונהנים ביום הגיבוש והכיף, הם גם לומדים איך לתקן כמעט הכל בבית ולחסוך המון כסף.

הרצאה- חלק מהתכנים המועברים בסדנא, כאשר קהל היעד הוא מעשרות ועד מאות אנשים. השתתפות הקהל וההתנסות המעשית בפועל היא מוגבלת (מספר מצומצם בלבד של מתנדבים מהקהלשיעלו לבמה).

הדרכה אישית- אחד על אחד, אצלך בבית או בעסק. תוכנית כבקשתך- המיקום, הנושא, הביצוע- הכל נבחר על ידך. השירות כולל גם ייעוץ ותמיכה.

 

תכל'ס, מה לומדים בסדנא:

רק אני והארגז שלי- שימוש בכלי עבודה נפוצים הקיימים בכל בית.

המקדחה ואני, סיפור אהבה- תליית תמונה/עציץ/מדף, סוגי קירות נפוצים, מסמרים מול דיבלים וברגים, איך קודחים בכל סוג קיר, שימוש בדיבל לקיר גבס, שימוש בפלס ועוד.

הגיעו מים עד נפש- החלפת ברז מסוג סוללה/פרח, ניקוי והחלפת סיפון כיור, החלפת אטמים בניאגרות מסוגים שונים, כלי עבודה ייעודיים ועוד.

יש מתח באויר- הסבר על בטיחות בעבודה עם חשמל, הסבר על המפסקים בארון החשמל, עבודה עם טסטר ומד מתח, חיבור תקע/שקע לכבל חשמל ולקופסא בקיר, עבודה עם דבקים שונים ועוד.

 

לפרטים נוספים ניתן ליצור קשר בדוא"ל, בטלפון או בטופס יצירת קשר:

info@drfix.co.il

09-8625987 , 054-2614545